İBRAHİM GÖKKAYRAK'IN HOBİ SİTESİNE (HOŞGELDİNİZ)..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KIVRIK GAGALI PAMUK BURSA OYNARLARIMIN KÜMES SALMALARI(EYLÜL 2008)

2 posters

KIVRIK GAGALI PAMUK BURSA OYNARLARIMIN KÜMES SALMALARI(EYLÜL 2008) Empty KIVRIK GAGALI PAMUK BURSA OYNARLARIMIN KÜMES SALMALARI(EYLÜL 2008)

Mesaj  admin Perş. Nis. 23, 2009 6:59 pm

KIVRIK GAGALI PAMUK BURSA OYNARLARIMIN KÜMES SALMALARI(EYLÜL 2008) Img2310yf9

KIVRIK GAGALI PAMUK BURSA OYNARLARIMIN KÜMES SALMALARI(EYLÜL 2008) Img2321wh2

admin
Admin

http://istbursaoynar.benimforum.org

KIVRIK GAGALI PAMUK BURSA OYNARLARIMIN KÜMES SALMALARI(EYLÜL 2008) Empty Geri: KIVRIK GAGALI PAMUK BURSA OYNARLARIMIN KÜMES SALMALARI(EYLÜL 2008)

Mesaj  Hilal Hüseyin Aydoğmuş Çarş. Ocak 13, 2010 11:49 pm

Merhaba,

Allah, Tüm oynarlarına emek verdiğin tüm kuşlara can pekliği versin iyi günlerde keyfini sür abi.

Kaç çeşit beyazın var abi kan olarak vey senin deyişinle soy?Bunların hangileri karabaştan gelme veya karabaştan gelme değilmidir?Karabaştan gelme ise hangi karabaşlardan olduğunu(resimle) paylaşırmısın abi bir zahmet.Şayet böyle ise tabii.

Ayrıca karabaşlarının altından beyaz yavru geliyor mu?Elinde varsa görebilme şansımız var mı?

Vereceğin bilgiler için Şimdiden teşekkür ederim sağolasın.
Hilal Hüseyin Aydoğmuş
Hilal Hüseyin Aydoğmuş

KIVRIK GAGALI PAMUK BURSA OYNARLARIMIN KÜMES SALMALARI(EYLÜL 2008) Empty Geri: KIVRIK GAGALI PAMUK BURSA OYNARLARIMIN KÜMES SALMALARI(EYLÜL 2008)

Mesaj  admin Perş. Ocak 14, 2010 11:36 pm

HÜSEYİN merhaba

Burda gördüğün beyazlar karabaş kollarından gelmedir

Bölüm sayfalarındaki
1-SİNYALLİ karabaş ile YIRTIK GÖZLÜ BEYAZLAR aynı SOYLAR
2-KARABAŞ ile beyaz erkek aynı SOY
3-KIVRIK GAGALI KARABAŞLAR ile KIVRIK GAGALI PAMUK BEYAZLAR aynı SOYDURLAR

Bende şu an 3 ayrı soy kuşlar oluşturdum kendi İÇLERİNDE ayrı ayrı üretim yapıyorum
Bu 2 ayrı SOY olanların ANA HAMMADELERİ SİNYALİ OYNARLARDIR bu SOY dan YARIM KANLI kuşları ürettim

Ben yalnız kıvrık gagalı beyazları bir birlerine eşleyerek yavru alıyorum yani beyazla beyazı
tabi KIVRIK gagalı karabaşlarlada eş oluyorlar çünkü AYNI KUŞLAR BU SOYLAR

İstersem bunu dahada GENİŞLETEBİLİRİM soyları AMA İŞİN İÇİNDEN ÇIKILMAZ HALE GELİRLER (GENLERİ) DAĞILIRLAR (KONTROLLÜ ÜRETİM HERZAMAN İYİDİR)

Genel olarak kuşlarımdan BEYAZ gelmesi benim elimde azıyla çoğuyla, KUŞLARIMI ve GENLERİNİ ÇOK İYİ BİLDİĞİMDEN KONTROL BENDE OLUYOR nasıl YAVRU ALABİLECEĞİMİ.

SAYGILARIMLA

admin
Admin

Mesaj  Hilal Hüseyin Aydoğmuş Cuma Ocak 15, 2010 8:38 pm

Admin demiş ki:HÜSEYİN merhaba

Burda gördüğün beyazlar karabaş kollarından gelmedir

Bölüm sayfalarındaki
1-SİNYALLİ karabaş ile YIRTIK GÖZLÜ BEYAZLAR aynı SOYLAR
2-KARABAŞ ile beyaz erkek aynı SOY
3-KIVRIK GAGALI KARABAŞLAR ile KIVRIK GAGALI PAMUK BEYAZLAR aynı SOYDURLAR

Bende şu an 3 ayrı soy kuşlar oluşturdum kendi İÇLERİNDE ayrı ayrı üretim yapıyorum
Bu 2 ayrı SOY olanların ANA HAMMADELERİ SİNYALİ OYNARLARDIR bu SOY dan YARIM KANLI kuşları ürettim

Ben yalnız kıvrık gagalı beyazları bir birlerine eşleyerek yavru alıyorum yani beyazla beyazı
tabi KIVRIK gagalı karabaşlarlada eş oluyorlar çünkü AYNI KUŞLAR BU SOYLAR

İstersem bunu dahada GENİŞLETEBİLİRİM soyları AMA İŞİN İÇİNDEN ÇIKILMAZ HALE GELİRLER (GENLERİ) DAĞILIRLAR (KONTROLLÜ ÜRETİM HERZAMAN İYİDİR)

Genel olarak kuşlarımdan BEYAZ gelmesi benim elimde azıyla çoğuyla, KUŞLARIMI ve GENLERİNİ ÇOK İYİ BİLDİĞİMDEN KONTROL BENDE OLUYOR nasıl YAVRU ALABİLECEĞİMİ.

SAYGILARIMLA

Merhaba,

İbrahim abi verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim.Tahmin ettiğim gibi üretmişsin beyazlarını senden de doğrulamanı istedim çünkü bendeki karabaşlardan gelen beyazlarımda sendekilere çok benziyor.

Teşekkür ederim.
Hilal Hüseyin Aydoğmuş
Hilal Hüseyin Aydoğmuş

Mesaj  admin Cuma Ocak 15, 2010 11:27 pm

HÜSEYİN merhaba

Ben yanıltıcı olarak kuşlarım hakında bilgi vermekten kaçınırım neyse odur DİREK dediğim veya YARIM GENLİ KOLLARI gibi PAYLAŞIRIM

KUŞ KUŞA DIŞ GÖRÜNÜŞÜ BENZER, BİZLER GENELDE YAKIN OLAN KUŞLARI TAKİP EDER İÇLERİNİ ve DIŞ GÖRÜNÜŞLERİ ÜZERİNDE İZLERİ ve İŞARETLERİNİ BENZETMEK İSTENİR

SAYGILARIMLA

admin
Admin

- Similar topics